Televisió

Programació

Diumenge, 23 febrer de 2020
6.00
7.00
8.00
9.00
10.00
11.00
12.00
13.00
Notícies 3/24
Informatius
06.00
Signes dels temps
Biblista i ermità
Altres
10.30
Néixer de nou
Altres
10.55
Notícies 3/24
Informatius
11.20
Polònia
Altres
13.05
APM? Extra
Altres
13.45
Mic
Infantils
06.01
Les tres bessones
Infantils
06.32
Kazoops!
Infantils
07.19
Una mà de contes
Infantils
07.38
El Mic i els seus amics
Infantils
07.46
Els esclataneu
Infantils
08.11
Dino tren
Infantils
08.36
Wowzzy Baboom
Infantils
09.00
Els germans Kratt
Infantils
09.31
Les Sisters
Infantils
10.16
Rat Rank
Infantils
10.30
Prodigiosa: Les aventures de Ladybug i Gat Noir
Infantils
10.54
Robin Hood, el trapella de Sherwood
Infantils
12.19
Els bons ossos bruns: Dies de neu
Infantils
13.28
Noticias 24 horas
Informatius
06.00
Seguridad vital
Altres
08.55
Maestros de la costura
Altres
09.20
Comando actualidad
Altres
12.15
14.00
15.00
16.00
17.00
18.00
19.00
20.00
21.00
APM? Extra
Altres
13.45
Telenotícies migdia
Informatius
14.30
Tarda de cine: The Company Men
Pel·lícules
15.40
Tarda de cine: Llum de dia
Pel·lícules
17.35
Atrapa'm si pots
Altres
20.00
Telenotícies vespre
Informatius
21.00
Els bons ossos bruns: Dies de neu
Infantils
13.28
Oddbods
Infantils
14.02
El xai Shaun
Infantils
14.30
Les aventures de Riff i Flat
Infantils
15.27
En Grizzy i els lèmmings
Infantils
15.52
Els germans Kratt
Infantils
16.51
Wowzzy Baboom
Infantils
18.15
Les aventures de Riff i Flat
Infantils
18.46
Oddbods
Infantils
19.08
Info K
Infantils
19.30
Les aventures de Riff i Flat
Infantils
19.44
Les Sisters
Infantils
20.06
El detectiu Conan
Infantils
20.45
Adolescents icat
Altres
21.30
Comando actualidad
Altres
12.15
Corazón
Altres
14.30
Telediario 1
Informatius
15.00
Sesión de tarde: Bajo el sol de México
Pel·lícules
16.00
Sesión de tarde: Destinada a enamorarse
Pel·lícules
17.30
Sesión de tarde: Un corazón en reformas
Pel·lícules
19.00
Aquí la Tierra
Altres
20.30
Telediario 2
Informatius
21.00
22.00
23.00
0.00
1.00
2.00
3.00
4.00
5.00
30 minuts
Altres
22.00
La fossa
Sèries
22.45
L'ofici de viure
L'efecte actitud
Altres
23.35
Temps de neu
Esports
00.15
Notícies 3/24
Informatius
00.45
Ritmes a l'estudi
Altres
03.00
Blues a l'estudi
Altres
04.00
Jazz a l'estudi
Altres
05.00
La terra en bicicleta: l'extrem Nord d'Europa
Documentals
22.00
Els habitants de la fi del món
Documentals
22.50
Adolescents icat
Altres
00.20
La terra en bicicleta: l'extrem Nord d'Europa
Documentals
00.50
Els habitants de la fi del món
Documentals
01.35
Meravelles naturals del món: La vida al límit
Meravelles extremes
Documentals
03.00
L'illa del tresor
Jordi Savall
Altres
03.50
Karakia
Lala, Abseron, Azerbaidjan
Altres
04.15
Thalassa
Els oblidats de l'Orinoco
Altres
04.45
Xarxa natura
Documentals
05.00
El Faro, cruïlla de camins
Sèries
05.10
Videoclips catalans
Altres
05.55
Operación Triunfo
Altres
22.00
El chat de OT
Altres
00.45
Noticias 24 horas
Informatius
02.05