Televisió

Programació

Dilluns, 6 abril de 2020
6.00
7.00
8.00
9.00
10.00
11.00
12.00
13.00
Notícies 3/24
Informatius
06.00
Planta baixa
Altres
11.00
Megaminimals
Infantils
06.00
Les tres bessones
Infantils
06.37
Dino tren
Infantils
07.25
El Mic i els seus amics
Infantils
08.00
El dia que el Henry va conèixer...
Infantils
08.26
Pirata i Capitano
Infantils
08.43
Robin Hood, el trapella de Sherwood
Infantils
09.18
Els germans Kratt
Infantils
10.20
Veterinaris
Documentals
11.05
Les aventures de Riff i Flat
Infantils
11.37
Yakari
Infantils
11.49
Robin Hood, el trapella de Sherwood
Infantils
12.27
En Grizzy i els lèmmings
Infantils
13.14
Les Sisters
Infantils
13.50
Noticias 24 horas
Informatius
06.00
Telediario matinal
Informatius
07.30
Noticias 24 horas
Informatius
09.00
La mañana
Altres
10.00
Coronavirus: Última Hora
Altres
13.00
14.00
15.00
16.00
17.00
18.00
19.00
20.00
21.00
Planta baixa
Altres
11.00
Telenotícies migdia
Informatius
14.30
Cuines
Sopa d'ametlles
Altres
15.45
Cuines
Patates amb xoriço i pecorino
Altres
16.00
Jo també em quedo a casa
#JoEmCorono
Sèries
16.20
Joc de cartes
Millor restaurant de platja al Montsià
Altres
16.35
Tot es mou
Altres
17.40
Està passant
Altres
20.30
Telenotícies vespre
Informatius
21.00
Les Sisters
Infantils
13.50
Pel·lícula: Khumba
Pel·lícules
14.35
Manduka
Triatló d'espaguetis-Laia Ferrer
Altres
15.53
Comptem amb la Paula
Infantils
16.18
Una mà de contes
Infantils
17.00
El Mic i els seus amics
Infantils
17.30
Les tres bessones
Infantils
17.57
Oddbods
Infantils
18.22
Els germans Kratt
Infantils
18.48
Info K
Infantils
19.30
Robin Hood, el trapella de Sherwood
Infantils
19.45
Info K
Infantils
20.31
En Grizzy i els lèmmings
Infantils
20.48
Dinàmiks
Cascavells musicals
Altres
21.16
En Grizzy i els lèmmings
Infantils
21.47
El gran dictat
Altres
21.55
Coronavirus: Última Hora
Altres
13.00
Telediario 1
Informatius
15.00
Informativo territorial
Informatius
16.00
El tiempo
Altres
16.15
Mercado central
Sèries
16.30
Servir y proteger
Sèries
17.20
Acacias 38
Sèries
17.50
España directo
Altres
18.50
Aquí la Tierra
Altres
20.30
Telediario 2
Informatius
21.00
22.00
23.00
0.00
1.00
2.00
3.00
4.00
5.00
Telenotícies vespre
Informatius
21.00
Primera línia
Altres
22.10
Les de l'hoquei
L'accident
Sèries
22.20
El suplent
Clara Segura
Altres
23.15
The Last Kingdom
Sèries
00.05
Notícies 3/24
Informatius
00.50
El gran dictat
Altres
21.55
Ballar
Ballar i imaginar
Altres
22.10
Pel·lícula: Manuel de Pedrolo. Trencant l'oblit
Pel·lícules
22.35
Porca misèria
Sweet Sixteen
Sèries
23.30
Ballar
Ballar i imaginar
Altres
01.30
Criminals per naturalesa
John Dillinger contra Sam Cowley
Documentals
02.00
Perseguir l'asil
Documentals
02.45
Karakia
Gleysi, petons des de Maracaibo
Altres
03.35
Thalassa
La llacuna de Marccedí
Altres
04.10
Camins per anar a l'escola
El camí per anar a l'escola de la Kritika
Documentals
04.25
El Faro, cruïlla de camins
Sèries
04.50
Videoclips
Altres
05.45
Telediario 2
Informatius
21.00
Pel·lícula: La última legión
Pel·lícules
22.05
Pel·lícula: Iron Man II
Pel·lícules
23.45
Pel·lícula: Objetivo: Bin Laden
Pel·lícules
01.30
Noticias 24 horas
Informatius
03.05