Televisió

Programació

Divendres, 11 octubre de 2019
6.00
7.00
8.00
9.00
10.00
11.00
12.00
13.00
Notícies locals
Informatius
09.30
Ben trobats
Amb Clara Tena
Altres
10.00
Notícies locals
Altres
12.00
Gaudeix la festa
Mare de Déu de la Misericòrdia
Altres
12.30
Notícies locals
Altres
13.00
Notícies 3/24
Informatius
06.00
TN matí
Informatius
06.30
Els matins
Altres
08.25
Planta baixa
Altres
11.50
Telenotícies comarques
Informatius
13.55
Mic
Infantils
06.01
Les tres bessones
Infantils
06.44
En Grizzy i els lèmmings
Infantils
07.32
Dino tren
Infantils
08.32
Mic
Infantils
09.00
Doraemon
Infantils
09.51
L'Òliba i companyia
Infantils
10.40
Les misterioses ciutats d'or
Infantils
11.16
En Grizzy i els lèmmings
Infantils
12.02
Prodigiosa: Les aventures de Ladybug i Gat Noir
Infantils
13.03
8 de 8
Altres
06.00
Catalunya Blues
Altres
06.29
El món a RAC1
Altres
06.59
Televenda
Altres
09.49
Informatiu 8tv
Informatius
13.00
Hora B
Esports
13.27
14.00
15.00
16.00
17.00
18.00
19.00
20.00
21.00
L'illa de Robinson
Amb Igor Llongueres
Altres
14.00
Notícies locals
Altres
15.00
Protagonistes
Pep Pla
Altres
16.00
Notícies locals
Altres
16.30
Torna-la a tocar, Sam
Altres
17.30
Teló de fons
Fira Mediterrània de Manresa
Altres
18.00
Notícies locals
Altres
18.30
Paisatges encreuats
Montserrat
Altres
19.30
Notícies locals
Informatius
20.00
Torna-la a tocar, Sam
Pitu Anaya
Altres
21.00
On tot comença
Altres
21.30
Telenotícies comarques
Informatius
13.55
Telenotícies migdia
Informatius
14.30
Cuines
Tatin de peres
Altres
15.40
Com si fos ahir
Sèries
15.55
Tot es mou
Altres
16.35
Està passant
Altres
20.20
Telenotícies vespre
Informatius
21.00
Zona zàping
Altres
21.55
Prodigiosa: Les aventures de Ladybug i Gat Noir
Infantils
13.03
La màgica Do-Re-Mi
Infantils
14.30
Comptem amb la Paula
Infantils
15.20
Les tres bessones
Infantils
15.53
El Mic i els seus amics
Infantils
17.04
Una mà de contes
Infantils
17.30
Oddbods
Infantils
17.48
Els germans Kratt
Infantils
18.24
Els bons ossos bruns: Un bosc de bojos
Infantils
19.30
En Grizzy i els lèmmings
Infantils
20.03
Un dramarama total
Infantils
21.10
El gran dictat
Altres
21.55
Hora B
Esports
13.27
Zap 8/Interferencias
Altres
14.36
Pel·lícula: Tres flechas
Pel·lícules
14.47
Pel·lícula: Extraña aventura
Pel·lícules
16.37
Ventdelplà
Sèries
18.37
Ventdelplà
Sèries
19.42
Jet lag
Una nit amb Prince
Sèries
20.52
Plats bruts
Tinc meta
Sèries
21.16
Plats bruts
No tinc assistenta
Sèries
21.38
22.00
23.00
0.00
1.00
2.00
3.00
4.00
5.00
Teló de fons
Fira Mediterrània de Manresa
Altres
22.00
Notícies locals
Informatius
22.30
Zona zàping
Altres
21.55
La gran pel·lícula: Black Mass
Pel·lícules
22.40
Pel·lícula: Blade Runner
Pel·lícules
00.50
Ritmes a l'aula
Altres
02.45
Cava de blues
Altres
03.15
Fusió i swing a l'estudi
Altres
04.00
Jazz a l'estudi
Altres
04.45
Jazz a l'estudi
Altres
05.45
Videoclips catalans
Altres
05.55
El gran dictat
Altres
21.55
Premis Vinari
Altres
22.10
This Is Art
Curiositat
Altres
23.10
Xoc d'anhels 1918-1939
Decisions
Documentals
00.00
Premis Vinari
Altres
00.55
This Is Art
Curiositat
Altres
01.55
Xoc d'anhels 1918-1939
Decisions
Documentals
02.45
La vida secreta dels llacs
Lençóis Maranhenses: Sorra i llacs
Documentals
03.35
L'illa del tresor
Antologia
Altres
04.25
El Faro, cruïlla de camins
Sèries
04.55
Videoclips catalans
Altres
05.50
Plats bruts
No tinc assistenta
Sèries
21.38
Pel·lícula: La gran seducción
Pel·lícules
22.15
Misteris... amb Sebastià d'Arbó
Altres
00.23
Televenda
Altres
02.35