Televisió

Programació

Dissabte, 12 octubre de 2019
6.00
7.00
8.00
9.00
10.00
11.00
12.00
13.00
Notícies locals
Informatius
10.30
Teló de fons
Fira Mediterrània de Manresa
Altres
11.00
Notícies locals
Altres
11.30
Torna-la a tocar, Sam
Altres
12.30
Notícies locals
Altres
13.00
Notícies 3/24
Informatius
06.00
Zona zàping
Altres
13.10
Obrint plaça
Buscant els límits
Altres
13.55
Mic
Infantils
06.01
Les tres bessones
Infantils
06.32
Kazoops!
Infantils
07.20
El Mic i els seus amics
Infantils
07.47
Kikoriki
Infantils
08.14
Els Dringuets
Infantils
08.36
Manduka
Llegums tunejats per compartir-Adrià Salas
Altres
09.00
Oddbods
Infantils
09.25
La família del Super3
Infantils
10.55
Prodigiosa: Les aventures de Ladybug i Gat Noir
Infantils
11.22
Robin Hood, el trapella de Sherwood
Infantils
12.06
Els germans Kratt
Infantils
12.31
Kung Fu Panda: Llegendes increïbles
Infantils
13.16
8 de 8
Altres
06.00
Catalunya Blues
Altres
06.30
RAC1
Altres
07.00
Televenda
Altres
09.50
El Barça juga a 8tv
Esports
13.00
14.00
15.00
16.00
17.00
18.00
19.00
20.00
21.00
Protagonistes
Pep Pla
Informatius
14.00
Notícies locals
Altres
14.30
Protagonistes
Irene Solà
Altres
15.30
The Weekly Mag
Magazín amb Marcela Topor
Altres
16.00
Bàsquet en joc
Altres
18.00
Caminant per Catalunya
Sant Julià de Vilatorta
Altres
20.30
Notícies locals
Altres
21.00
Temporada alta
Altres
21.30
Obrint plaça
Buscant els límits
Altres
13.55
Telenotícies migdia
Informatius
14.30
Tarda de cine: Anna i el rei
Pel·lícules
15.40
Tarda de cine: La joia de la família
Pel·lícules
18.10
Atrapa'm si pots
Especial Let the Peoples Sing
Altres
20.00
Telenotícies vespre
Informatius
21.00
Preguntes freqüents
Altres
21.55
Kung Fu Panda: Llegendes increïbles
Infantils
13.16
Salve, rei Julien!
Infantils
14.01
Oddbods
Infantils
14.47
Prodigiosa: Les aventures de Ladybug i Gat Noir
Infantils
15.30
Artús i els vailets de la Taula Rodona
Infantils
16.35
L'inspector Gadget
Infantils
17.10
Els germans Kratt
Infantils
17.54
Oddbods
Infantils
18.39
Manduka
Llegums tunejats per compartir-Adrià Salas
Altres
19.30
Oddbods
Infantils
19.55
En Grizzy i els lèmmings
Infantils
21.00
Pel·lícula: El majordom
Pel·lícules
21.55
El Barça juga a 8tv
Esports
13.00
Zap 8/Interferencias
Altres
14.48
Zap 8/Interferencias
Altres
15.26
Barcelonautes
Altres
15.45
Pel·lícula: Lo que queda en el desván
Pel·lícules
16.19
Pel·lícula: Zen
Pel·lícules
20.26
22.00
23.00
0.00
1.00
2.00
3.00
4.00
5.00
Protagonistes
Xavi Casanovas
Altres
22.00
Notícies locals
Altres
22.30
Notícies 3/24
Informatius
01.30
Ritmes a l'aula
Altres
03.00
Cava de blues
Altres
03.30
Fusió i swing a l'estudi
Altres
04.15
Jazz a l'estudi
Altres
05.00
Un poble francès
La java blava
Sèries
00.00
Programa sindical CC.OO.
Altres
01.35
Pel·lícula: Lone Star. L'estrella que va marcar el
Pel·lícules
01.50
Km33
Uapskushish, el petit núvol blanc
Documentals
02.50
L'illa del tresor
Esther Tusquets
Altres
03.30
Karakia
Iwona, cartografia emocional + Te, mansaf i ruta de la seda
Altres
03.55
Xarxa natura
Catllaràs
Documentals
04.45
Xarxa natura
Aiguabarreig
Documentals
04.50
El Faro, cruïlla de camins
Sèries
04.55
Videoclips catalans
Altres
05.45
Pel·lícula: Zen
Pel·lícules
20.26
Pel·lícula: Luces de la ciudad
Pel·lícules
22.15
Pel·lícula: Amateur
Pel·lícules
23.52
Televenda
Altres
01.45