Televisió

Programació

Diumenge, 10 novembre de 2019
6.00
7.00
8.00
9.00
10.00
11.00
12.00
13.00
Notícies 3/24
Informatius
06.00
Eleccions Generals E19: Les votacions
Altres
09.00
Mic
Infantils
06.01
Les tres bessones
Infantils
06.32
Kazoops!
Infantils
07.20
El Mic i els seus amics
Infantils
07.47
Els Dringuets
Infantils
08.14
Els germans Kratt
Infantils
08.49
Les Sisters
Infantils
09.54
Rat Rank
Infantils
10.28
Les Sisters
Infantils
10.50
Prodigiosa: Les aventures de Ladybug i Gat Noir
Infantils
11.35
Robin Hood, el trapella de Sherwood
Infantils
12.19
Els germans Kratt
Infantils
12.44
Kung Fu Panda: Llegendes increïbles
Infantils
13.29
8 de 8
Altres
06.00
Catalunya Blues
Altres
06.30
RAC1
Altres
06.59
Televenda
Altres
09.53
El Barça juga a 8tv
Esports
13.00
Noticias 24 horas
Informatius
06.00
Avance informativo: Elecciones Generales
Informatius
09.00
Comando actualidad
Altres
09.05
Españoles en el mundo
Altres
11.15
14.00
15.00
16.00
17.00
18.00
19.00
20.00
21.00
Eleccions Generals E19: Les votacions
Altres
09.00
Telenotícies migdia
Informatius
14.30
Tarda de cine: Transcendència
Pel·lícules
15.55
Avanç informatiu
Informatius
18.00
Eleccions Generals E19
El compte enrere
Altres
18.50
Eleccions Generals E19: El sondeig
Altres
19.45
Eleccions Generals E19: Els resultats
Altres
20.50
Kung Fu Panda: Llegendes increïbles
Infantils
13.29
Salve, rei Julien!
Infantils
14.14
Oddbods
Infantils
14.59
Manduka
Clotxa
Altres
15.30
Pel·lícula: Axel, el petit gran heroi
Pel·lícules
16.01
Artús i els vailets de la Taula Rodona
Infantils
17.16
Els germans Kratt
Infantils
17.40
Oddbods
Infantils
18.25
En Grizzy i els lèmmings
Infantils
19.02
Pel·lícula: El detectiu Conan: El perseguidor negr
Pel·lícules
19.49
Adolescents icat
Altres
21.30
El Barça juga a 8tv
Esports
13.00
Zap 8/Interferencias
Altres
14.42
Barcelonautes
Altres
15.56
Pel·lícula: Reto al destino
Pel·lícules
16.25
Pel·lícula: Cabo blanco
Pel·lícules
18.31
Pel·lícula: Bajo cualquier bandera
Pel·lícules
20.13
Avance informativo: Elecciones Generales
Informatius
14.00
Corazón
Altres
14.30
Telediario 1
Informatius
15.00
Sesión de tarde: En lo profundo del océano
Pel·lícules
16.00
Sesión de tarde: Cartas a Julieta
Pel·lícules
17.45
10N. Tú decides
Altres
19.20
10N Tú decides. El sondeo
Altres
20.00
10N. Tú decides
Altres
21.00
22.00
23.00
0.00
1.00
2.00
3.00
4.00
5.00
Eleccions Generals E19: Els resultats
Altres
20.50
Eleccions Generals E19: Les reaccions
Altres
22.45
Eleccions Generals E19: L'anàlisi
Altres
00.00
Notícies 3/24
Informatius
01.15
Ritmes a l'estudi
Altres
03.00
Blues a l'estudi
Altres
04.00
Jazz a l'estudi
Altres
05.00
Viatges insòlits
Altres
22.00
Camins per anar a l'escola
El camí per anar a l'escola del Jiaojiao
Documentals
23.35
Un poble francès
El treball obligatori
Sèries
00.00
Adolescents icat
Altres
01.35
Viatges insòlits
Documentals
02.05
Camins per anar a l'escola
El camí per anar a l'escola del Jiaojiao
Documentals
03.35
Els habitants de la fi del món
Nova Zelanda
Documentals
04.00
Thalassa
L'Ametlla, mar de migracions
Altres
04.45
El Faro, cruïlla de camins
Sèries
05.05
Videoclips catalans
Altres
05.55
Pel·lícula: Bajo cualquier bandera
Pel·lícules
20.13
Pel·lícula: Triple cross
Pel·lícules
22.01
Pel·lícula: El mutilador
Pel·lícules
00.00
Televenda
Altres
01.35
Pel·lícula: El hombre sin sombra
Pel·lícules
01.30
Noticias 24 horas
Informatius
03.15