Televisió

Programació

Dissabte, 23 novembre de 2019
6.00
7.00
8.00
9.00
10.00
11.00
12.00
13.00
Notícies 3/24
Informatius
06.00
Zona zàping
Altres
13.10
Obrint plaça
Gamma extra I
Altres
13.55
Videoclips catalans
Altres
06.00
Mic
Infantils
06.01
Les tres bessones
Infantils
06.32
Kazoops!
Infantils
07.20
El Mic i els seus amics
Infantils
07.47
Els Dringuets
Infantils
08.14
Manduka
Pastís de tassa-Carlos Latre
Altres
09.00
Oddbods
Infantils
09.28
Les aventures del Gat amb Botes
Infantils
10.11
La família del Super3
Infantils
11.00
Prodigiosa: Les aventures de Ladybug i Gat Noir
Infantils
11.26
Robin Hood, el trapella de Sherwood
Infantils
12.09
Els germans Kratt
Infantils
12.34
Kung Fu Panda: Llegendes increïbles
Infantils
13.19
8 de 8
Altres
06.00
Catalunya Blues
Altres
06.29
RAC1
Altres
07.00
Televenda
Altres
09.53
Viure
Altres
13.00
Zap 8/Interferencias
Altres
13.39
Noticias 24 horas
Informatius
06.00
MasterChef Celebrity
Altres
10.35
Audiencia abierta
Informatius
13.30
14.00
15.00
16.00
17.00
18.00
19.00
20.00
21.00
Obrint plaça
Gamma extra I
Altres
13.55
Telenotícies migdia
Informatius
14.30
Tarda de cine: Nine
Pel·lícules
15.50
Tarda de cine: La Shirin, enamorada
Pel·lícules
17.45
Res és impossible
Brussel·les
Altres
19.35
Atrapa'm si pots
Altres
20.00
Telenotícies vespre
Informatius
21.00
Preguntes freqüents
Altres
21.55
Kung Fu Panda: Llegendes increïbles
Infantils
13.19
Salve, rei Julien!
Infantils
14.04
Oddbods
Infantils
14.50
Pel·lícula: El detectiu Conan: Quinze minuts de si
Pel·lícules
15.30
L'inspector Gadget
Infantils
17.16
Els germans Kratt
Infantils
18.00
Oddbods
Infantils
18.45
Manduka
Pastís de tassa-Carlos Latre
Altres
19.30
Oddbods
Infantils
19.57
El detectiu Conan
Infantils
20.46
Adolescents icat
Altres
21.30
Zap 8/Interferencias
Altres
13.39
Barcelonautes
Altres
14.08
Arriba y abajo
El amor que se sacrifica
Sèries
14.44
Arriba y abajo
Un ejemplar perfecto de mujer
Sèries
15.49
Arriba y abajo
Todas las cosas que era
Sèries
17.00
Arriba y abajo
El último vals
Sèries
18.06
Arriba y abajo
En alguna parte sobre el arcoiris
Sèries
19.10
Pel·lícula: Cena entre amigos
Pel·lícules
20.19
Flash moda
Altres
14.00
Corazón
Altres
14.30
Telediario 1
Informatius
15.00
Sesión de tarde: Lena Lorenz: Un caso de amor
Pel·lícules
16.00
Sesión de tarde: Bienvenidos al campo
Pel·lícules
17.30
Cine de barrio: Hay que educar a papá
Pel·lícules
19.00
Telediario 2
Informatius
21.00
Informe semanal
Altres
21.30
22.00
23.00
0.00
1.00
2.00
3.00
4.00
5.00
Notícies 3/24
Informatius
01.30
Ritmes a l'estudi
Altres
03.00
Blues a l'estudi
Altres
04.00
Jazz a l'estudi
Altres
05.00
Soundie Festival
Altres
22.00
Nit i dia
Anatomia d'un crim
Sèries
22.35
Un poble francès
Una partida de naixement
Sèries
00.35
Programa sindical UGT
Altres
03.05
Soundie Festival
Altres
03.15
Nit i dia
Anatomia d'un crim
Sèries
03.50
Xarxa natura
Sant Llorenç
Documentals
05.40
Videoclips catalans
Altres
05.45
Pel·lícula: Juegos prohibidos
Pel·lícules
22.00
Pel·lícula: Safe
Pel·lícules
23.42
Clips
Altres
01.46
Informe semanal
Altres
21.30
Pel·lícula: Qué esperar cuando estás esperando
Pel·lícules
22.05
Pel·lícula: The boxer
Pel·lícules
23.45
Pel·lícula: Perdido en Florencia
Pel·lícules
01.30
Noticias 24 horas
Informatius
03.00