Televisió

Programació

Diumenge, 24 novembre de 2019
6.00
7.00
8.00
9.00
10.00
11.00
12.00
13.00
Notícies locals
Altres
10.30
Missa de Montserrat
Altres
11.00
Notícies locals
Altres
12.25
Fet al país
El perfum
Altres
13.30
Notícies 3/24
Informatius
06.00
Néixer de nou
Altres
10.05
Signes dels temps
Germanes Oblates
Altres
10.30
Notícies 3/24
Informatius
11.00
Polònia
Altres
13.10
APM? Extra
Altres
13.50
Mic
Infantils
06.01
Les tres bessones
Infantils
06.32
Kazoops!
Infantils
07.20
El Mic i els seus amics
Infantils
07.47
Els Dringuets
Infantils
08.14
Els germans Kratt
Infantils
08.49
Les Sisters
Infantils
09.54
Rat Rank
Infantils
10.29
Les Sisters
Infantils
10.52
Prodigiosa: Les aventures de Ladybug i Gat Noir
Infantils
11.38
Robin Hood, el trapella de Sherwood
Infantils
12.21
Els germans Kratt
Infantils
12.44
Kung Fu Panda: Llegendes increïbles
Infantils
13.26
8 de 8
Altres
06.00
Catalunya Blues
Altres
06.30
RAC1
Altres
07.01
Televenda
Altres
09.51
Deu n'hi dron
Cremallera de Núria
Documentals
12.58
Deu n'hi dron
Baix Penedés
Documentals
13.28
Viure
Altres
13.56
14.00
15.00
16.00
17.00
18.00
19.00
20.00
21.00
Notícies locals
Altres
14.00
De tee a green
Altres
15.00
Notícies locals
Altres
15.30
Hoquei en joc
Altres
16.00
Handbol en joc
Altres
18.00
En joc
Altres
20.00
Notícies locals
Altres
21.30
APM? Extra
Altres
13.50
Telenotícies migdia
Informatius
14.30
Tarda de cine: Tornar a casa per Nadal
Pel·lícules
15.45
Tarda de cine: Nadal al carrer Chestnut
Pel·lícules
17.20
Videoescoles Marató
Malalties minoritàries 2019
Altres
18.45
Al cotxe
Ada Parellada, Tortell Poltrona, Mercè Pons
Altres
19.05
Atrapa'm si pots
Altres
20.05
Telenotícies vespre
Informatius
21.00
30 minuts
Altres
21.55
Kung Fu Panda: Llegendes increïbles
Infantils
13.26
Salve, rei Julien!
Infantils
14.10
Oddbods
Infantils
14.55
Manduka
Pastís de tassa-Carlos Latre
Altres
15.30
Pel·lícula: Thor: La llegenda del martell màgic
Pel·lícules
15.57
Pel·lícula: Las aventuras del pequeño fantasma
Pel·lícules
17.14
Oddbods
Infantils
18.37
En Grizzy i els lèmmings
Infantils
19.46
El detectiu Conan
Infantils
20.46
Adolescents icat
Altres
21.30
Viure
Altres
13.56
Viure
Altres
14.30
Zap 8/Interferencias
Altres
15.00
Barcelonautes
Altres
15.29
Pel·lícula: La batalla del Neretva
Pel·lícules
16.01
Pel·lícula: Shackleton: la odisea de la Antártida
Pel·lícules
18.04
Pel·lícula: Shackleton: la odisea de la Antártida
Pel·lícules
20.03
22.00
23.00
0.00
1.00
2.00
3.00
4.00
5.00
Tot jazz
L'origen del Jazz: Nova Orleans i Dixie.
Altres
22.00
Notícies locals
Altres
22.35
30 minuts
Altres
21.55
Katalonski
Roma
Altres
22.45
Quan s'apaguen els llums
Hristo Stoítxkov
Altres
23.45
(S)avis
Lluís Solà
Altres
00.50
Notícies 3/24
Informatius
01.45
Ritmes a l'estudi
Altres
03.00
Blues a l'estudi
Altres
04.00
Jazz a l'estudi
Altres
05.00
Viatges insòlits
Altres
22.00
Camins per anar a l'escola
El camí per anar a l'escola de l'Abduwale
Documentals
23.35
Un poble francès
L'endemà
Sèries
00.00
Adolescents icat
Altres
01.40
Viatges insòlits
Documentals
02.10
Camins per anar a l'escola
El camí per anar a l'escola de l'Abduwale
Documentals
03.40
Els habitants de la fi del món
Geòrgia
Documentals
04.05
Thalassa
Els oblidats de l'Orinoco
Altres
04.50
El Faro, cruïlla de camins
Sèries
05.05
Videoclips catalans
Altres
05.55
Pel·lícula: Oro
Pel·lícules
22.00
Pel·lícula: Puta
Pel·lícules
00.12
Clips
Altres
01.45