Televisió

Programació

Dilluns, 6 juliol de 2020
6.00
7.00
8.00
9.00
10.00
11.00
12.00
13.00
Notícies 3/24
Informatius
06.00
TN matí
Informatius
07.30
Els matins
Altres
08.30
Planta baixa
Altres
11.00
Tork
Infantils
06.00
Les tres bessones
Infantils
06.10
Pirata i Capitano
Infantils
06.59
Les investigacions de la Mirette
Infantils
07.32
Robin Hood, el trapella de Sherwood
Infantils
07.55
Pingu
Infantils
08.30
El Mic i els seus amics
Infantils
09.00
BabyRiki
Infantils
09.26
Counting with Paula
Infantils
09.31
BabyRiki
Infantils
09.41
Els germans Kratt
Infantils
09.52
Els Mini Ninges
Infantils
10.14
Mike el magnífic
Infantils
10.58
Espies de veritat
Infantils
11.20
Les aventures de Riff i Flat
Infantils
12.04
L'inspector Gadget
Infantils
12.16
En Grizzy i els lèmmings
Infantils
13.00
Noticias 24 horas
Informatius
06.00
Telediario matinal
Informatius
07.00
Los desayunos de TVE
Informatius
08.25
La mañana
Altres
10.00
Cocina al punto con Peña y Tamara
Altres
13.00
14.00
15.00
16.00
17.00
18.00
19.00
20.00
21.00
Telenotícies comarques
Informatius
14.00
Telenotícies migdia
Informatius
14.30
Cuines
Braç de gitano de gerds/Corball amb suc de rostit
Altres
15.55
Tot es mou
Altres
16.30
Bricoheroes
Com penjar un quadre i com construir un gimnàs infantil
Altres
20.20
Telenotícies vespre
Informatius
21.00
Les Sisters
Infantils
14.00
El detectiu Conan
Infantils
14.56
El xai Shaun
Infantils
15.42
Les tres bessones
Infantils
16.09
Pingu
Infantils
17.00
El Mic i els seus amics
Infantils
17.30
Una mà de contes
Infantils
17.56
Bob, el manetes
Infantils
18.15
El xai Shaun
Infantils
19.00
Robin Hood, el trapella de Sherwood
Infantils
19.48
Mike el magnífic
Infantils
20.36
Dinàmiks
El cotxe a propulsió
Altres
20.57
Léonard
Infantils
21.22
El gran dictat
Altres
21.55
Informativo territorial
Informatius
14.00
TVEmos
Altres
14.10
Telediario 1
Informatius
15.00
Informativo territorial
Informatius
16.00
El tiempo
Altres
16.15
Mercado central
Sèries
16.30
Servir y proteger
Sèries
16.55
Acacias 38
Sèries
17.20
El cazador
Altres
18.15
España directo
Altres
19.05
Aquí la Tierra
Altres
20.30
Telediario 2
Informatius
21.00
22.00
23.00
0.00
1.00
2.00
3.00
4.00
5.00
Telenotícies vespre
Informatius
21.00
Drama
Èric
Sèries
22.05
Pel·lícula: Les lleis de la termodinàmica
Pel·lícules
23.00
Més 324
Altres
00.40
Notícies 3/24
Informatius
02.15
El gran dictat
Altres
21.55
Els Estats Units en color
El salvatge Oest
Documentals
22.10
60 minuts
Documentals
23.00
60 minuts
Documentals
23.50
Els Estats Units en color
El salvatge Oest
Documentals
00.45
Els habitants de la fi del món
Mongòlia
Documentals
01.30
Thalassa
Cadaqués
Altres
02.15
Karakia
Cultures croata i belga
Altres
03.10
Thalassa
Aromes de mar
Altres
04.00
Thalassa
Es Molinar
Altres
04.15
L'illa del tresor
Juan José Millás
Altres
04.30
El Faro, cruïlla de camins
Sèries
05.00
Videoclips
Altres
05.50
Telediario 2
Informatius
21.00
MasterChef
Final
Altres
22.05
Pel·lícula: Al diablo con David
Pel·lícules
01.35
La noche en 24 horas
Informatius
03.05
Noticias 24 horas
Informatius
04.50