Televisió

Programació

Diumenge, 25 octubre de 2020
6.00
7.00
8.00
9.00
10.00
11.00
12.00
13.00
Notícies 3/24
Informatius
06.00
Néixer de nou
Les religions en una societat plural
Altres
10.20
Signes dels temps
Càritas-Pobresa
Altres
10.40
Notícies 3/24
Informatius
11.00
Polònia
Altres
13.10
APM? Extra
Altres
13.50
Les tres bessones
Infantils
06.00
Els Croods: L'origen
Infantils
06.25
Les noves aventures de Peter Pan
Infantils
06.50
El Zack i el Quack
Infantils
07.14
El dia que el Henry va conèixer...
Infantils
07.35
El Mic i els seus amics
Infantils
08.00
Pingu
Infantils
08.25
Bob, el manetes
Infantils
08.36
Perduts a Oz
Infantils
09.15
Quin crac, l'Angelo!
Infantils
10.01
Rat Rank
Infantils
10.30
Les noves aventures de Peter Pan
Infantils
10.53
Robin Hood, el trapella de Sherwood
Infantils
11.38
Els Mini Ninges
Infantils
12.14
Prodigiosa: Les aventures de Ladybug i Gat Noir
Infantils
12.58
En Grizzy i els lèmmings
Infantils
13.42
Noticias 24 horas
Informatius
06.00
Seguridad vital
Altres
09.20
Viaje al centro de la tele
Altres
09.50
Aplauso, la trilogía
Altres
09.50
Quiero ser artista
Altres
09.50
Españoles en el mundo
Altres
11.50
14.00
15.00
16.00
17.00
18.00
19.00
20.00
21.00
APM? Extra
Altres
13.50
Telenotícies migdia
Informatius
14.30
Tarda de cine: L'amor triomfa
Pel·lícules
15.45
Tarda de cine: New York, I love you
Pel·lícules
17.30
Al cotxe
Xavi Coral i Dulceida
Altres
19.10
Atrapa'm si pots
Altres
19.55
Telenotícies vespre
Informatius
21.00
En Grizzy i els lèmmings
Infantils
13.42
La Pantera Rosa
Infantils
14.12
El xai Shaun
Infantils
14.51
Pel·lícula: Astèrix a Amèrica
Pel·lícules
15.30
El xai Shaun
Infantils
16.51
Mike el magnífic
Infantils
17.23
Herois amb cua
Documentals
18.00
Sam Fox: Aventures extremes
Perill: Dingos
Sèries
18.50
Zoom, el dofí blanc
Infantils
19.15
Els Mini Ninges
Infantils
20.02
Mike el magnífic
Infantils
20.47
La Pantera Rosa
Infantils
21.22
Els últims caçadors
Els últims caçadors del Camerun
Documentals
21.55
Españoles en el mundo
Altres
11.50
Corazón
Altres
14.30
Telediario 1
Informatius
15.00
Vuelta Ciclista a España
Esports
16.00
Sesión de tarde: Límite vertical
Pel·lícules
17.10
Sesión de tarde: Cómo conocí a mi padre
Pel·lícules
19.10
Aquí la Tierra
Altres
20.30
Telediario 2
Informatius
21.00
22.00
23.00
0.00
1.00
2.00
3.00
4.00
5.00
Telenotícies vespre
Informatius
21.00
Quatre gats
Jordi Cuixart
Altres
22.05
Els meus fills
Nadia Ghulam: quan aculls un adult refugiat
Documentals
23.05
Els meus pares
La mare de Nina
Documentals
23.55
Notícies 3/24
Informatius
01.00
Rumba a l'estudi
Altres
04.00
Folc a l'estudi
Altres
05.00
Els últims caçadors
Els últims caçadors del Camerun
Documentals
21.55
Meravelles naturals del món: La vida al límit
Meravelles vives
Documentals
22.50
El món des de l'aire
Documentals
23.40
Els últims caçadors
Els últims caçadors del Camerun
Documentals
00.35
Meravelles naturals del món: La vida al límit
Meravelles vives
Documentals
01.25
El Nil: El riu per excel·lència
Les muntanyes de la lluna
Documentals
02.15
Km33
Mèxic entre amics
Documentals
03.05
El retorn de l'aigua
Documentals
03.45
Karakia
Delphine, del Bearn a l'Empordà
Altres
04.25
L'illa del tresor
Jose Mari Bakero
Altres
05.00
L'illa del tresor
Juanjo Puigcorbé
Altres
05.25
Videoclips
Altres
05.55
Telediario 2
Informatius
21.00
La película de la semana: Loving Pablo
Pel·lícules
22.05
Pel·lícula: Caza legal
Pel·lícules
00.00
Mundial de Motociclismo
Esports
01.25
Noticias 24 horas
Informatius
01.55