Televisió

Programació

Dissabte, 10 abril de 2021
6.00
7.00
8.00
9.00
10.00
11.00
12.00
13.00
Notícies 3/24
Informatius
06.00
Adolescents XL
Altres
12.15
TV3xunTUB
Carles Porta
Altres
13.10
Zona zàping
Altres
13.45
Quin crac, l'Angelo!
Infantils
06.00
La Franny i les sabates màgiques
Infantils
06.24
Les tres bessones
Infantils
06.56
Bob, el manetes
Infantils
07.23
Comptem amb la Paula
Infantils
07.51
Noddy, un detectiu al País de les Joguines
Infantils
08.12
El Mic i els seus amics
Infantils
08.35
Manduka
Gelat superenergètic de fruites - Pati Pla i senyor Pla
Altres
09.02
L'Alícia i en Lewis
Infantils
09.28
Dracs: Cap a nous horitzons
Infantils
10.03
Pat, el gos
Infantils
10.46
La família del Super3
Infantils
11.01
Mike el magnífic
Infantils
11.26
Herois amb cua
El porc
Documentals
12.02
Els germans Kratt
Infantils
12.28
Els Mini Ninges
Infantils
13.11
Oddbods
Infantils
13.45
Noticias 24 horas
Informatius
06.00
Comando actualidad
El hombre y el lobo
Altres
10.05
The Dancer
Altres
11.05
Audiencia abierta
Informatius
13.30
14.00
15.00
16.00
17.00
18.00
19.00
20.00
21.00
Zona zàping
Altres
13.45
Telenotícies migdia
Informatius
14.30
Tarda de cine: Millor que mai
Pel·lícules
15.40
Tarda de cine: El gran cop
Pel·lícules
17.10
No tenim vergonya
Altres
18.50
Res és impossible
Josep Maria Pou-Eloi Vila, Cris Puig, Lluís Marquina-Alex Corretja-Dulceida
Altres
19.05
Atrapa'm si pots
Altres
20.00
Telenotícies vespre
Informatius
21.00
Oddbods
Infantils
13.45
La Pantera Rosa
Infantils
14.14
El xai Shaun
Infantils
14.51
Siyaya. Veniu a explorar
El cap de Bona Esperança (III): Sota el mar
Documentals
15.30
Bestial
El diable de Tasmània
Documentals
15.55
Herois amb cua
El dofí
Documentals
16.19
El xou de la Pantera Rosa
Infantils
16.46
Jo, Elvis Riboldi
Infantils
17.08
Mike el magnífic
Infantils
17.33
L'Alícia i en Lewis
Infantils
18.15
Pat, el gos
Infantils
18.50
Prodigiosa: Les aventures de Ladybug i Gat Noir
Infantils
19.30
Gos pudent
Infantils
20.13
Xavier Enigma i el museu secret
Infantils
20.26
D'aventura castigats
Infantils
20.37
Itch
A la carretera
Sèries
21.00
Les regles de la Floor
Conillet d'índies
Sèries
21.23
Lucas etc
El canvi de casa
Sèries
21.42
Còmics
Gila
Altres
21.55
Flash moda
Altres
14.00
Corazón
Altres
14.30
Telediario 1
Informatius
15.00
Sesión de tarde: Persiguiendo un sueño
Pel·lícules
16.00
Sesión de tarde: Un embarazo embarazoso
Pel·lícules
17.30
Cine de barrio: Me debes un muerto
Pel·lícules
19.00
Telediario 2
Informatius
21.00
Informe semanal
Altres
21.30
22.00
23.00
0.00
1.00
2.00
3.00
4.00
5.00
Telenotícies vespre
Informatius
21.00
Preguntes freqüents
Altres
22.05
Notícies 3/24
Informatius
01.30
Rumba a l'estudi
Altres
04.00
Folc a l'estudi
Altres
05.00
Còmics
Gila
Altres
21.55
De bon humor
Els showmans
Documentals
23.05
Clipping
Altres
23.55
Rumba a l'estudi
Altres
00.30
Còmics
Gila
Altres
01.30
De bon humor
Els showmans
Documentals
02.35
Clipping
Altres
03.25
Rumba a l'estudi
Altres
04.00
Xarxa natura
Baix Ter
Documentals
05.00
L'Amèrica Llatina salvatge
Veneçuela: Els tresors salvatges d'El Dorado
Documentals
05.05
Videoclips
Altres
05.55
Prodigios
Final
Altres
22.00
Pel·lícula: El coro
Pel·lícules
00.20
Pel·lícula: En tu casa o en la mía
Pel·lícules
01.55
Noticias 24 horas
Informatius
03.25